Školský klub detí

Milí rodičia, v prípade záujmu o zápis do Školského klubu detí prosíme o vyplnenie priloženej Žiadosti o prijatie do ŠKD, Rozsah pobytu, Zoznam oprávnených osôb a Vyhlásenie zákonného zástupcu.

Informácie k prevádzke ŠKD:

Školský klub je v prevádzke v dňoch pondelok až piatok:
  • v čase od 7,00 – 7,45 hod (Ranný klub)

• po vyučovaní podľa rozvrhu v jednotlivých ročníkoch do 16,30 hod.

Z dôvodu nenarúšania výchovno-vzdelávacej činnosti ŠKD, môže byť dieťa uvoľnené v týchto časoch:

• po skončení vyučovania

• po naobedovaní

• o 15,00 hod. (resp. po skončení krúžku)

• od 15,30 hod. do konca prevádzkových hodín ŠKD – zákonný zástupca určí konkrétny čas.

V prípade napr. externých krúžkov či individuálnych potrieb bude pravidelný odchod dohodnutý s vychovávateľkou poverenou vedením ŠKD.

Zmeny v dochádzke a spôsobe odchodu dieťaťa z ŠKD je potrebné oznámiť vychovávateľke písomne papierovou formou. Oznam musí obsahovať dátum, čas odchodu, osobu oprávnenú k vyzdvihnutiu dieťaťa (ak dochádza k zmene) resp. dieťa samostatne a podpis rodiča.

Odhlásenie dieťaťa z ŠKD v priebehu školského roka je potrebné oznámiť vedeniu školy písomne najneskôr 5 dní pred ukončením posledného mesiaca, v ktorom dieťa navštevuje ŠKD.

Prerušenie dochádzky dieťaťa do ŠKD v priebehu školského roka na viac ako 1 kalendárny mesiac je potrebné oznámiť vedeniu školy písomne ihneď ako to okolnosti umožňujú (napr. liečenie, hospitalizácia a pod.).

Dieťa odchádzajúce zo Školského klubu samostatne nemôže byť uvoľnené v iný čas ako má uvedený v osobnom spise bez písomného a podpísaného oznámenia zákonného zástupcu.

Platobné údaje na čiastočnú úhradu nákladov súvisiacich s prevádzkou ŠKD vo výške 5,- Eur mesačne budú poskytnuté rodičom v priebehu mesiaca september.

Ziadost_SKD_2021_2022.doc