Organizácia vyučovania od 8.3.2021 - 15.3.2021

V zmysle ROZHODNUTIA ministra školstva, vedy, výskumu a športu číslo: 2021/10079:2-A1810 a na základe rozhodnutia riaditeľky školy, po dohode so zriaďovateľom školy - starostom obce Plavecký Štvrtok, Radoslavom Benkovičom a v zmysle odporúčaní RUVZ, Vám oznamujeme:

✅ Od 8.3.2021 bude školské vyučovanie v ZŠ zabezpečené prednostne pre žiakov, ktorí sú deťmi zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce,
✅ z dôvodu voľných kapacít nášho školského zariadenia aj pre ostatných žiakov 1. stupňa.
✅ Školská jedáleň a bude v prevádzke v bežnom režime.
✅Školsky klub v čase od 7.30h do 15.00h .
✅Rozvrh žiakov bude podľa súčasného rozvrhu - vzdelávanie žiakov v distančnej forme.

✅Pri nástupe do školy, po jarných prázdninách, predkladá dieťa čestné prehlásenie od rodiča.
Upozorňujeme, že tentokrát ide o dve rôzne skupiny žiakov ( v závislosti od formy pracovných činností rodiča ) a z toho dôvodu sú aj dva tipy čestných prehlásení!
✅ČP-1: rodičia, ktorí obaja nemôžu pracovať z domu: CP-1.docx
✅ČP-2: ostatné prípady: CP-2.docx

✅ Žiaci 6.-9. ročníka naďalej zostávajú v dištančnej forme vzdelávania, pripadne vo forme 5 plus 1 ( v závislosti od výsledku testovania žiaka a zákonného zástupcu ) v priestoroch organizácií OZ Francesco a Armáda Spásy.

✅Aby sme mohli v čo najskoršom termíne prejsť do prezenčnej formy vzdelávacieho procesu, prosíme Vás o dodržiavanie všetkých protiepidemiologických opatrení. Nezabúdajte na 7-dňový interval testovania jedného z rodičov.
✅Testovanie bude v obci PŠ, podľa rozpisu zverejneného starostom obce.
✅Stále zostáva v platnosti možnosť čerpania pandemickej OČR.

Milé naše deti, prajme Vám pekný prázdninový víkend a tešíme sa na stretnutie v pondelok.
Rodičom ďakujeme za prečítanie dlhšieho pokynu a za pevné nervy. Na inú formu budeme prechádzať na základe rozhodnutia RÚVZ a MŠVVaŠ.

S úctou
TpRŠ