Súkromná stredná odborná škola HOST v Bratislave

Našou prioritou je nielen odbor Hotelová akadémia, ale hlavne nový odbor (úspešne končí niekoľko ročné overovanie na Štátnom inštitúte odborného vzdelávania) pod názvom Informačné technológie a informačné služby v cestovnom ruchu

6336 M 00

Tento odbor je vylepšený odbor Manažment regionálneho cestovného ruchu - podporený IT predmetmi (Informatika, Aplikovaná informatika, tvorba e-shopov, tvorba databáz, manžérska informatika a pod.) , učením sa softwarových programov z praxe hotelových recepcií a cestovných kancelárií, ale zároveň má veľký záber nie len v IT predmetoch, ale aj ekonomických predmetoch, preto je absolvent pripravený na rôzne druhy povolania (zďaleka nie len v cestovnom ruchu) a na štúdium na VŠ.

Odbor vznikol v spolupráci s portálom Profesia.sk a Ekonomickou univerzitou v BA  - podľa požiadaviek pracovného trhu a podmienkam vysokoškolského vzdelania ekonomického typu.

Odbor Hotelová akadémia je taktiež posilnený oproti klasickým hotelovým akadémiám o predmety IT.

Našou silnou stránkou je aj úspešný program práce so žiakmi s VÚP.

Nižší počet žiakov v triede,  delenie na skupiny v predmetoch  cudzie jazyky a odborné predmety dávajú veľa priestoru pre individuálny prístup.

Na škole študujú žiaci nielen z BA, ale aj ziných  okresov okolo BA, dokonca aj z iných krajov (možnosť internátneho ubytovania).

Prikladám link na našu webovú stránku,

www.skolahost.sk

kde nájdu Vaši žiaci všetko: profil absolventa jednotlivých odborov, kritériá prijatia žiaka, zahraničné praxe a aj prezentačné video v sekcii O škole.

link na prezentačné video:

Súkromná stredná odborná škola HOST

Súkromná hotelová akadémia HOST (ale názov školy je v predchádzajúcom riadku, len sa snažíme FB deliť na odbory)

Instagram: skola_host

Prajeme Vám veľa zdravia, všetko NAJ v novom polroku pre Vás, Vašich kolegov a žiakov :-)

Na všetky Vaše otázky som pre Vás kedykoľvek k dispozícii a s radosťou odpoviem.

Ďakujem za možnú spoluprácu.