Súkromnú SOŠ Exnárova

Pozývame žiakov 9. ročníkov ZŠ a ich rodičov na Deň otvorených dverí v Súkromnú SOŠ Exnárova 20, Bratislava.

Vzhľadom k opatreniam vyplývajúcich zo súčasnej epidemiologickej situácie sú program a podmienky stretnutia DOD upravené nasledovne:

1/ Stretnutie priamo s riaditeľom školy od 2. februára 2021 – len online, formou aplikácie ZOOM,

vždy v utorok a štvrtok

v čase od 1500 do 1600 h.

Návod na inštaláciu ZOOM podľa priloženého videa: https://youtu.be/d6K1s6Dym5kc.

K prevádzke budete potrebovať slúchadlá s mikrofónom a webkameru – resp. ju máte zabudovanú v počítači

Personal Meeting Room / 558-367-2093

Heslo: 2222

I napriek súčasnej zložitej situácii sa budeme snažiť vám zodpovedať všetky otázky ohľadom štúdia na našej škole, oboznámiť Vás so vzdelávacím programom a prezentovať vyučovacie priestory.

2/ Osobné stretnutie od 2. februára 2021 do 25.2.2021

s pedagogickým zamestnancom  a následná prezentácia priestorov školy na Exnárovej 20 v Bratislave

je možné po predchádzajúcom telefonickom dohovore na konkrétnom termíne a to v nasledujúcich dňoch:

vždy v pondelok, streda a piatok

v čase od 800 –  do 1500 h,

vždy v utorok a štvrtok

v čase od 1000 – do 1700 h,

vždy max. 1 rodič a 1 žiak (30 min).

Podmienkou vstupu do priestorov školy je negatívny ATG, PCR test.

I napriek súčasnej zložitej situácii sa budeme snažiť vám ukázať a prezentovať priestory školy aj dielní a zároveň zodpovedať všetky otázky ohľadom štúdia na našej škole.

3/ Môžete si pozrieť 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU ŠKOLY

Zároveň si na našom školskom webe www.sous-ruzinov.sk alebo na Facebooku https://www.facebook.com/exnarka

môžete pozrieť VIRTUÁLNU PREHLIADKU školy a dielní.

I napriek súčasnej zložitej situácii sa snažíme aj takouto formou Vám ukázať a prezentovať priestory školy aj dielní.

Ponúkame štúdium v študijných a učebných odboroch – a to 4 ročné študijné odbory (maturita) a 3 ročné učebné odbory (výučný list) s možnosťou pokračovania v 2 ročnom nadstavbovom štúdiu (maturita).

ŠKOLÉ SA NA NAŠEJ ŠKOLE NEPLATÍ !!!

Všetky základné a podstatné informácie sa dozviete v zaslaných prílohách – letákoch, ktoré Vám v prílohe tiež zasielame, prípadne na našom webe: www.sous-ruzinov.sk alebo telefonicky 0903 409 825 (riaditeľ školy Mgr. Horecký)